Menu Zamknij

Podsumowanie działań LIFE EKOMAŁOPOLSKA – lipiec 2023

Kłosy zbóż i krople deszczu

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA

  • 1 lipca rozpoczęła się druga faza realizacji projektu zintegrowanego LIFE EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla Województwa Małopolskiego”. Druga faza potrwa do końca grudnia 2025 r.
  • W lipcu w ramach wsparcia Sekretariatu ds. Inicjatywy dla regionów węglowych w okresie przejściowym na Bałkanach Zachodnich i Ukrainie, zorganizowania została wizyta studyjna dla delegacji z obwodu lwowskiego – Nowowołyńska i Czerwonogrodu (Ukraina). Spotkanie zorganizowano w ramach uczestnictwa Małopolski w Platformie Regionów Węglowych w Transformacji.
  • Również w lipcu na stronie i w mediach społecznościowych Projektu opublikowano Ekoporadniki: dla osób planujących budowę domu oraz dla lokalnych władz.

 Z pełnym podsumowaniem działań Projektu można zapoznać się poniżej.

Dokument powstał jako realizacja działania F1 projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie  Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla Województwa Małopolskiego” (LIFE-IP EKOMALOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005) dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Podsumowanie przedstawia wyłącznie poglądy autorów, a Komisja Europejska i NFOŚiGW nie ponoszą odpowiedzialności za żadne ewentualne wykorzystanie zawartych w nim informacji.

Podobne wpisy