Menu Zamknij

Podsumowanie – kwiecień 2024

łąka z kwiatami z napisem podsumowanie i logotypem

NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA

W ramach Otwartego Konkursu Ofert 2024 w priorytecie 3 skupiającym się na zagadnieniach ochrony klimatu podpisano umowy na realizację zadań z sześcioma fundacjami z terenu województwa małopolskiego. Wydarzenia edukacyjne organizowane będą przez: Stowarzyszenie HOMINI ET TERRAE, Regionalny Instytut Rozwoju Edukacji, Stowarzyszenie Pozytywnej Aktywności, Fundacja Podhale na Zielono, Fundacja Targ Pietruszkowy, Fundacja ARCHINOVO. Wydarzenia w ramach odbędą się do końca grudnia 2024.

Działania edukacyjno-informacyjne prowadzone przez doradców ds. środowiska oraz doradców ds. biznesu dotarły sumarycznie do ponad 25 tys. Małopolan

W dniu 16 maja w Warszawie odbył się drugi w tym roku Dzień Informacyjny LIFE organizowany przez NFIŚiGW. Przedstawiciele projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA mieli okazję przedstawić swoje działania w prezentacji oraz uczestniczyli w strefie EXPO.

Z pełnym podsumowaniem można zapoznać się, pobierając plik:

Dokument powstał jako realizacja działania F1 projektu LIFE EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie  Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla Województwa Małopolskiego” (LIFE-IP EKOMALOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005) dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Podsumowanie przedstawia wyłącznie poglądy autorów, a Komisja Europejska i NFOŚiGW nie ponoszą odpowiedzialności za żadne ewentualne wykorzystanie zawartych w nim informacji.

Podobne wpisy