Menu Zamknij

Pierwsza faza projektu zbliża się do końca. Spotkanie dla doradców ds. klimatu i środowiska

W związku z zakończeniem pierwszej fazy Projektu, doradcy ds. klimatu i środowiska doradcy ds. klimatu i środowiska zatrudnieni w ramach LIFE EKOMAŁOPOLSKA dla Klimatu i Energii otrzymali od zespołu Zarządzającego niezbędne informacje dotyczące najbliższych działań.

W dniu 25.04.2023 doradcom przekazano w formule online harmonogram prac związanych z zakończeniem I fazy Projektu zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej. Wspólnie omówiono szczegóły sprawozdawczości i przesłano formularz do zadawania bardziej szczegółowych pytań.

Natomiast 11.05.2023 doradcy mieli możliwość dyskusji i zapoznania się zagadnieniami finansowymi. Przedstawiono najważniejsze kwestie odnośnie sprawozdania finansowego, była także możliwość dyskusji i zadawania pytań.

W drugiej części, dzięki współorganizacji wydarzenia z miastem Kraków, Doradcy wzięli udział w warsztatach z edukacji pozaformalnej –  grze „LARP for climate”.  Warsztaty miały na celu ukazanie możliwości poszukiwania  różnych technik edukacyjnych w ramach działań prowadzonych w projekcie LIFE EKOMAŁOPOLSKA, tak aby jak najskuteczniej rozszerzać wiedzę klimatyczną społeczeństwa.

Podobne wpisy