Menu Zamknij

Zespół LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA podnosi kompetencje

Uczestnik szkolenia przegląda materiały

#Szkolimy_się to hasło, które towarzyszy zespołowi projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA od powstania. Wierzymy, że to od ludzi, ich kompetencji i chęci rozwoju zależy to, w jakiej rzeczywistości żyjemy i jaki świat zostawimy następnym pokoleniom. 20 kwietnia 2022 doradcy ds. klimatu i energii oraz pracownicy Zespołu Klimatu UMWM podnosili swoje kompetencje podczas szkolenia w Muzeum Armii Krajowej.

Przedmiotem szkolenia, przeprowadzonego przez trenerkę Ewę Janas, był cały wachlarz zagadnień dotyczących pracy w zespole, kontaktu z klientem, zarządzania czasem i … stresem. Uczestnicy zapoznali się także z zasadami prowadzenia oficjalnej korespondencji, przygotowywania ciekawych i przykuwających uwagę prezentacji oraz zasad obowiązujących podczas występów publicznych. Kursanci uznali za przydatną część psychologiczną, poświęconą m.in. ustalaniu typów osobowości oraz sposobów skutecznej komunikacji z osobami o cechach takich typów. Zainteresowaniem cieszył się także panel poświęcony przygotowaniu merytorycznych lecz pozwalających przyciągnąć czytelnika informacji na strony internetowe i do mediów społecznościowych.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach działania C5 projektu LIFE EKOMALOPOLSKA „Wdrażanie  Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego” (LIFE-IP EKOMALOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005) dofinansowanego ze środków programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Podobne wpisy